Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nostale] Nostale jak się zmienić w sp w packetloggerze


gracjan10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zapewne każdy z was chce zobaczyć jak to być jakimś sp w nostale (np. sp 6)

Będą potrzebne wam 2 programy:

Cheat Engine:

http://www.cheatengine.org/downloads.php

(kliknijcie ,,download cheat engine 6.3) 

I oczywiście packet logger

http://multiupload.biz/o195lgmgvmgy/Nostale

Uwaga! najlepiej przeciągnijcie nosPacket na pulpit.

skan

https://www.virustotal.com/en/file/e6d42edf92d62ac90b563092434e2020503a0b007fe0e8907daa2ecced7da489/analysis/

ZACZYNAJMY!

1. Włączacie nostale.

2. Włączcie cheat engine.

3. wciśnijcie komputerek w lewym górnym rogu.

4. wyskoczy okienko. Wyszukajcie i wciśnijcie NostaleX.dat

5. w lewym dolnym rogu i trochę wyżej jest ,,memory view. wciśnijcie to.

6. potem wyskoczy kolejne okienko. Na górze jest ,,tools" naciśnijcie i zjedźcie na dół i będzie ,,Inject DLL". wciśnijcie.

7. wyskoczy okienko. wejdźcie w ,,pulpit" i znajdźcie i kliknijcie ,,nosPacket"

8.wyskoczy znowu okienko. odznaczcie ,,log recv packets" i zostawcie ,,log send packets"

9. włączcie nostale i siądźcie.

10. włączcie packet logger i w polu obok wyświetli się komenda ,,rest 1 1 <jakieś id np. 760028" (to ID wam oczywiście nie zadziała i musicie swoje ID skopiować które wam tam wyjdzie)

11. wpiszcie teraz w receive Packet c_mode 1 <wasze ID które wam wyszło w polu obok> <ID sp>

12. i klikacie receive.

Przykładowa taka komenda to:

c_mode 1 760028 3

(sp na samuraja)

 

I CIESZCIE SIĘ SP.

nie chcecie szukać ID sp? to prosze:

0=norm

1=pajama

2=war

3=samuraj

4=rang

5=sin

6=sp 1 maga (nie wiem jak to sie nazywa)

7=święty mag (sp 2 maga)

8=kurak

9=jajo

10=crus

11=berek

12=strzelec (sp 3 luka)

13=WK

14=niebieski mag

15=mroczny mag

16=PIRAT

17=gladiator

18=ognisty kanonier

19=volcano

20=mnich

21=zwiad

22=władca przypływów

SSy:

ja przed

post-1068149-0-42285400-1399903212.png

 

 

post-1068149-0-00013100-1399903247.png

i ja po i dowód że nie kłamię

 

 

post-1068149-0-66930200-1399903277.png

UWAGA, TO SP JEST TYLKO WIZUALNE TO ZNACZY ŻE NIE ZBANUJĄ CIE ZA TO JAK NIE POWIESZ. BIJE SIĘ JAK NA NORM I NIKT TEGO NIE WIDZI

2 UWAGA MOZNA TE SIE ZMIENIC W MOBY TYLKO TRZEBA ZNAC ID POTWOROW CZYLI NP 1000 TO LIS

Opublikowano

Dodaj skan, 2 godziny czasu.

 

Btw. Zapomniałeś dodać, że jest to tylko wizualnie.

juz dodalem skan do CE jest od producenta wiec skanu nie daje a packetlogger może ma jakieś wirusy ale nie szkodliwe

i o co chodzi z tym ,,2 godziny czasu"?

Dodaj skan, 2 godziny czasu.

 

Btw. Zapomniałeś dodać, że jest to tylko wizualnie.

a wgl to moj pierwszy temat ;p

Opublikowano

Jakoś nie widzę skanu do packetloggera. Od Cheat Engine nie wymagam, jednak ten plik jest wstawiony na ogólnodostępny serwer, więc pochodzi od Ciebie.

 

2 godziny czasu na dodanie skanu, przecież nie wymagam 5 minut na dodanie xD

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Jakoś nie widzę skanu do packetloggera. Od Cheat Engine nie wymagam, jednak ten plik jest wstawiony na ogólnodostępny serwer, więc pochodzi od Ciebie.

 

2 godziny czasu na dodanie skanu, przecież nie wymagam 5 minut na dodanie xD

masz skan

Opublikowano

Jakoś nie widzę skanu do packetloggera. Od Cheat Engine nie wymagam, jednak ten plik jest wstawiony na ogólnodostępny serwer, więc pochodzi od Ciebie.

 

2 godziny czasu na dodanie skanu, przecież nie wymagam 5 minut na dodanie xD

i mam pytanko. widac ssy?

Opublikowano

Uwaga Hejty xD

Po pierwsze zamiast CE można użyć chociażby Injectora by Mr.Tr33 mniej miejsca zajmuje, szybszy, wygodniejszy, prostszy. Kolejna sprawa to pakiet "c_mode", którego nie rozwinąłeś ponieważ jest dalsza cześć pakietu i wygląda tak:

c_mode <ID> 1 2 3 4

<ID> - To id naszej postaci

1 - ID Karty SP

2 - Poziom ulepszenia danej SP

3 - Rodzaj skrzydeł na SP (1-Anioła 2-Demona 3-Fenkisa 4-Lodowe 5-Brak 6-Tytana 7-Archanioła 8-Arcydemona)

4- Czy mają być aktywowane skrzydła z Areny Mistrzów (0-Wyłączone 1-Włączone)

Jeszcze dodam, że są chyba 3 tematy o PacketLoggerze i wszędzie jest o tym napisane...

no tylko ze moze jest za trudne dla innych to 1. 2. ok nie wiedzialem ze sa takie injectory. 3. sam troche źle napisałeś. powinno być c_mode 1 <ID>.

4. Po co zrobić sobie skrzydła, skoro i tak nie zmienają dmg?

a ,,1 - ID Karty SP" to ja podalem ID wszystkich sp...

Opublikowano

Zmiana w SP po stronie klienta też nie zmieni DMG?

chyba nie zmieni ._. moge dodac SS pokazujacy jak to by wygladalo. tez zaluje, ale nic nie zmienia ok bede staral sie

  • 1 miesiąc temu...
  • Biter. zmienił(a) tytuł na [Nostale] Nostale jak się zmienić w sp w packetloggerze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...